x
yukari cik
Alfabe Oyunu - GG73550
  • Alfabe Oyunu - GG73550
  • Alfabe Oyunu - GG73550

Alfabe Oyunu - GG73550

29,90 TL
ÜRÜN BİLGİSİ
Garanti Bilgisi:0
Teslimat Bilgisi:2 - 5 Gün İçinde Kargoya Verilir
GUGDA Çocuk için oyun ciddi bir iştir. 3-6 yaş dönemi çocuk için en önemli dönemdir. Özellikle bu dönemde çocuklarımız için en etkili öğrenme onlara birlikte oyun oynadığımız zaman gerçekleşir.

Günlük yaşam deneyimleri çocuklarımız için hazine değerindedir. GUGDA oyunları günlük yaşamı yaşamdan fotoğraflarla hazırlanmışçocuğunuzla birlikte keyifle oynayabileceğiniz oyunlara dönüştü. Çocuklarımızın konuşma ve mantık becerilerinin geliştirilmesini amaçlayan GUGDA oyunlarının tamamı fotoğraflı anlatımlarla hazırlanmaktadır. Bu şekilde çocuklarımız oyuna daha çok ilgi göstermekte ve yaşadıklarıyla daha kolay bağlantı kurabilmektedir.

Tüm GUGDA oyunları çocuğunuzun gelişim düzeyine göre ve özel eğitim alması gereken çocuklarımızın da kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır.

Oyunun Amacı :Harfleri ve kelimeleri öğretirken konuşma ve mantık becerilerinin geliştirilmesi.

İçerik : 29 çift yap-boz kartı. Kartların iç yanlarında bulunan yap-boz sadece doğru eşleri ile birleşecektir.Nesne fotoğraflarıyla hazırlanmış olan bu oyun çocuğunuzun oyuna daha çok ilgi göstermesini ve yaşadıklarıyla daha kolay bağlantı kurabilmesini sağlayacaktır.

Yaş: 4-7

Oyuncu Sayısı: 1-3 Kişi

Ürünün Boyutları: 19 x 19 x 4,5 cm.
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.